close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

LÜKS ALT ÜST!

LÜKS ALT ÜST!

Meydan Okuyan Yeni Bir Proje

Ürettiğiniz her projeyle şehirde iz bırakmak istiyorsanız... Binalar değil kalıcı eserler inşa etme amacındaysanız... Her yeni projenizde meydan okumalısınız.

Önce kendinize meydan okumalı, mimaride, iç tasarımda, üretim kalitesinde ve mühendislikte kendinizle yarışmalı; dahasını yapmak için akıl teri dökmelisiniz. Ardından sektöre meydan okumalı, şehirde hiç denenmemiş ve yapılmamış bir eser ortaya koymalısınız.

En sonunda dünyaya meydan okumalı, Adana'nın da İstanbul, Paris, Dubai hatta New York kalitesinde bir yaşamı hak ettiğini herkese göstermelisiniz.

Meydan Okuyoruz

Göktekin Q, sıradan bir konut projesi değil. Adana'nın en lüks Türkiye'nin de sayılı değerli projelerinden biri. Ancak hepsinin ötesinde Göktekin Q bir meydan okuma. Hayatında daima en iyisini arayan ve yaşama meydan okuyan ayrıcalıklı insanlar için buluşma noktası.

Göktekin Q'dan sonra Adana'nın lüks yaşam anlayışı bir daha eskisi gibi olmayacak. Şehir dünya standartlarında bir yaşam alanıyla tanışacak. Adana'nın marka değeri yükselecek. Şehrin tam merkezinde, benzersiz bir yaşam stili hayat bulacak.

Göktekin Q Çok Yakında

Göktekin Q, ilhamını kalite anlamına gelen Quality kelimesinin baş harfinden alıyor. Bize göre kalite, lüksü yalın ve farklı bir şekilde yorumlamak demek.

Kalite, 370 metrekarelik dairenizde müstakil yaşamdan daha ileri bir konforda, güven içerisinde yaşayabilmek demek. Bizim için gerçek kalite, detaylardaki mükemmellik... Ve sanat eseri gibi bir proje inşa etmek demek.

Şimdi nefesinizi tutun ve bizi bekleyin. Göktekin Q ile tanıştığınızda nabzınızın yükseldiğini fark edeceksiniz. Bizim için Adana buna değer.
Proje Bilgileri
Proje Konumu
Adana / Turgut Özal Bulvarı
İnşaat Alanı
31.505 m²
Yeşil Alan
4.605 m²