close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Hakkımızda

Biz, işini seven, insanlara mutlu bir yuva sunabilmenin sevincini, proje partnerlerimizin kendilerini güvende hissedecekleri şekilde çalışmayı alışkanlık haline getirmiş genç ve heyecanlı bir ekibiz.
Siz ve sevdikleriniz için, yeni eviniz için, hayatınıza unutulmaz bir iz bırakmak için çok çalışıyoruz. Tüm işlerimizde ince eleyip sık dokuyor, tüm detaylarıyla kusursuz işler sunmanın gayretini gösteriyoruz. Çünkü bizim ilk hedefimiz, sizlerin yüzündeki tebessümün sebebi olabilmek…

Günümüzdeki sıkışık, karmaşık, can sıkıcı ve kalabalık konut projelerini bir kenara bırakıyor, sizin için bir “ev” değil bir “yaşam alanı” oluşturuyoruz. Sakin ve ferah projelerimiz ile amaçladığımız tek şey “yuvanızda hissetmenizi” sağlamak…

Bizim işimiz bina inşa etmek değil, kalıcı eserler bırakmak. Başta Adana olmak üzere proje geliştirdiğimiz tüm lokasyonlarda, bulunduğu şehrin marka değerini artıran, yaşamayı sanat eserine dönüştüren yapılara imza atıyoruz.

Alanında uzman, takım çalışmasını seven, başarıyı hedef edinen, işine kendini adayan, gösteriş değil sadeliği, şatafatı değil estetiği savunan bir felsefe ile yaptığımız tüm işlerin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyon

Nitelikli üst yapı projelerinde Türkiye lideri olmaktır.

Misyon

Çalışanlarımızın ve partnerlerimizin sergilediği dayanışma ruhu, inovasyon ve dürüstlükle beslemekte olduğumuz kesintisiz iyileştirme faaliyetlerimizle, bölgenin ve çağın gereksinimlerini dikkate alarak geliştirdiğimiz projelerimizle müşterilerimizin takdir ve güvenini kazanarak kalıcı izler bırakmak için çalışıyoruz.

Göktekin Yapı

Alanında uzman ekibimizle, yarattığımız her projede sizlerin mutlu olmasını amaçlıyoruz.

Değerlerimiz

Yalın Mantıkla Çalışmak

Tüm süreçlerde verimli olmak, kaynak etkinliği yaratmak, israfı azaltmak, çevreyi ve toplumu dikkate almak, müşteri odaklı olmak.

İletişim Uzmanı Olmak

Saygıdan ödün vermeden, güvene ve kazan kazandır ilkesine dayalı uzun vadeli işbirlikleri kuracak iletişimin uzmanı olmak.

Kalite ve Mükemmelliğe Odaklanmak

Müşteri beklentileri ve işin gerekliliklerinde en üst düzey kalite standartları ve mükemmellik için çalışmak.

Planlayıcı Olmak

Üretimden önce plan yapan, plana göre sorumlu olduklarına söz veren, en iyi uygulamayı yaparak sözlerini tutan, sorumluluk alan bir marka olmak.

Ahlaklı Olmak

Etik, ahlak, yasa, hak ve adalet çizgisinden her ne olursa olsun ayrılmadan çalışmak.

İşinin Uzmanı Olmak

Alanında en iyi olmak için çalışan, öğrenen, her alanda yenilik yapan ve ihtiyacı olan bilgiye ulaşan öğrenen bireylerden oluşan bir organizasyon olmak.

Ekibimiz

Yalın inşaat uygulamalarıyla müşteri beklentilerine uygun, israflardan arındırılmış, iş sağlığı ve güvenliğini öncelik kabul eden, kaliteyi daha üretim aşamasında güvence altına almak için çalışan, sözlerini tutan, değer üretmek için bir araya gelmiş bir ekibiz.
Ekibimizde yer almak ister misin?
Birlikte güzel işler başaracağımıza inanıyorsanız lütfen kariyer sayfamıza göz atın.