close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Mühendislik

Göktekin Yapı olarak işini seven, paydaşlarına fayda sağlamayı alışkanlık haline getiren genç ve heyecanlı bir ekipten oluşuyoruz.Yapıyla ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda danışmanlık alabileceğiniz uzman bir firmayız. Kurulduğu günden bu yana, uzman kadrosu ile ilkelerinden ödün vermeden ve sağlam adımlarla her gün kendimizi yenileyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Göktekin Proje olarak attığımız her adımda ve aldığımız her kararda, insan ve içinde yaşadığımız dünyaya saygı temelini esas alıyoruz.

Çünkü biz, saygı ve empatinin bütün güzel şeyleri beraberinde getireceğini biliyor ve atacağımız adımları ona göre seçiyoruz…

Empatiyi merkezimize aldığımız düşünce ve davranışlarımızda, dokunduğumuz her insanın yüzünde bir gülümsemenin nedeni olmayı hedefliyoruz.

Çünkü biz, güzel olan her şeyin bir gülümseme ile başladığını biliyor, bu hedefte üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmeyi planlıyoruz.

Serdar Göktekin
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon

Nitelikli üst yapı projelerinde Türkiye lideri olmaktır.

Misyon

Çalışanlarımızın ve partnerlerimizin sergilediği dayanışma ruhu, inovasyon ve dürüstlükle beslemekte olduğumuz kesintisiz iyileştirme faaliyetlerimizle, bölgenin ve çağın gereksinimlerini dikkate alarak geliştirdiğimiz projelerimizle müşterilerimizin takdir ve güvenini kazanarak kalıcı izler bırakmak için çalışıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz

İşimizin merkezinde her zaman ‘’empati” yeralır. Kendimizi müşterimizin yerine koyup en iyi çözümü üretmek için çalışırız.

Bir proje alanını detaylı olarak analiz ediyor, alana, bölgeye ve potansiyel kullanıcı beklentilerine ve kullanım amaçlarına uygun olarak ön çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve detaylı ön bilgi notlarımızı hazırlıyoruz. Bu bilgilerle projeye uygun olan ulusal ve uluslararası düzeyde deneyime sahip mimarlık ofisleriyle projelerimizi tasarlıyor ve dijital ortamda modelleyerek daha sahada tek bir çivi çakmadan projelerimizin dijital ikizini üretiyor ve üzerinde çalışıyoruz.
01
Proje koordinasyon birimi, teknik ofis ve saha uygulama birimlerinden gelen teknik iş akışlarına uygun adımları süreç analizi mühendisimiz, kalite güvence ve kontrol mühendisimiz, iş güvenliği birimimiz ve proje partnerlerimizle yalın inşaat uygulamalarına uygun olarak “last planner” sistemiyle uygulama planlarına dönüştürüyoruz.
02
Planlar doğrultusunda, iş güvenliği ve işçi sağlığını önceliklendirerek, kaliteyi ilk seferde üretecek, israfı azaltacak, verimliliği arttıracak ve planlama ile vaat edilen sürede projelerimizi tamamlamamıza olanak tanıyacak modern üretim yaklaşımlarını kullanarak adım adım kontrollerle üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
03
Bir projeye başlamak ve bitirmek bizim için ne kadar önemliyse projelerimiz tamamlandıktan sonra ortaya çıkardığımız mekanlarda yaşayanların mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir biçimde gönüllerince bu yapılarda yaşaması da o kadar önemli. Bu nedenle projelerimizin bina yönetimlerini ve teslimat sonrası hizmetlerini de bizzat yürüterek sakinlerimizin yaşam boyu memnuniyetini güvence altına alıyoruz.
04

Kalite Politikamız

Paydaşlar ile Ortak Değer

Yaptığımız her işte karşılıklı istişareye önem verir karşılıklı bilgi alışverişini merkezimize alırız.

Sürekli Gelişim

Mükemmele ulaşma isteği ile sürekli gelişime inanıyor, her zaman bunun için çalışıyoruz.

Çözüm Odaklı Süreçler

Her zaman büyük resimle ilgileniriz. Süreçlerin tümünde sonuca gidecek çözümler üretiriz.

Güvenli Çalışma Ortamları

Yaptığımız binaların her aşamasında kendimizi o binalarda oturacak kişilerin yerine koyar ve geleceği hayal ederiz.

Denetleme Mekanizması

Sistemimiz otokontrolü esas alır. Kendimizi denetlemeyi ve hataları önlemeyi severiz.

Süreç Takibi

İşimizin temeline sağlıklı bilgi alışverişi ve programlı çalışmayı koyuyor, kontrolü hiçbir zaman elden bırakmıyoruz.

Know How Paylaşımı

Bilgi ve tecrübe birikimimizi birimlerimiz ve iş ortaklarımız arasında sürekli paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Kalıcı İlişkiler

Çalıştığımız herkes ile kalıcı ilişkiler geliştiririz. Bu değer verdiğimiz konuların başında gelir.

Kalite Kontrol Mekanizması

Kalite kontrol mühendislerimiz yaptığımız her şeyi izler. Kendimizi denetlemeyi ve disiplini severiz.

Sürekli ve Açık İletişim

İş ve beceri ilişkilerimizde paydaşlarımız ve çalışma arkadaşlarımızla iletişimimizi sürekli sıcak tutarız. Paydaşlarımızı bilgilendirmek işimize odaklanmamızı ve daha verimli çalışmamızı sağlar.

İş Sağlığı ve Güvenliği

İş sağlığı ve güvenliği firmamızın en çok önem verdiği konuların başında gelir.

Bunun için tüm ekibimize çalışmaya başlarken öğretilen 79 maddelik bir manifestomuz bulunmaktadır.

Mobilizasyonda ve güvenli iş ortamında hedeflediğimiz mükemmelliğin temel taşlarından birisi de budur.

Uzmanlık Alanlarımız

Bütünü oluşturan tüm parçaları titizlikle harmanlıyor, standartlarınızı yükseltiyoruz.

Alanında uzman ekibimiz ile gayrimenkul sektöründe, proje geliştirme, arsa-yapı değerlemesi ve öz kaynaklarımız ile yatırıma dönüşmesi, iş ortaklığı modeli ile hayat geçirilmesi ya da yatırımcıya lump-sum yapım şekli ile taahhüt edilmesi işimizin bir parçası.
Karşılıklı bilgi alışverişine dayanan bu disiplin ve dikkat gerektiren yolculukta uzman ekibimizle bir çok alanda danışmanlık yapıyor ve pratik çözümler üretiyoruz.
İş ortağımız olan mimarların yaratıcı fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Amacımız ihtiyaçlara yönelik her projede yeni ve fark yaratan çözümler sunmak. Ekibimiz entegre çözümler sunan ve tasarım ekibiyle işbirliği yapan uzman mühendislerden oluşmakta ve konsept oluşturmadan, ürün geliştirmeye kadar sizlere benzersiz tasarım çözümleri sunuyoruz.
Göktekin Yapı olarak satın alma, mevcut durum analizi, tesis ve enerji denetimi, sürdürülebilirlik ve operasyon iyileştirme, süreç yönetimi ve teknik danışmanlık alanlarında çözümler sunuyoruz.
Göktekin Proje, yapının her alanında ve bütün konularda danışmanlık alabileceğiniz uzman bir firmadır.

Faaliyet Alanlarımız

Geniş bir perspektifte sunduğumuz inşaat projelerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

  • AVM
  • Cephe Konstrüksiyon
  • Çelik Yapı Endüstriyel Yapı
  • İş Merkezi
  • Kentsel Dönüşüm
  • Konut Projesi
  • Otel
  • Renovasyon
  • Sosyal Tesis
  • Yönetim Binası

Referanslar

Ülkemizin önde gelen şirketleri Göktekin Yapı’yı tercih ediyor.