close
close
Sizi arayalım
İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Kariyer

İnşaat sektörü sadece ülkemizde değil tüm dünyada son zamanlarda önemini artıran ve gelecek vadeden sektörlerin başında gelmektedir. Bu alanda kariyer sahibi olmak, elbette ki bu alanda çalışan herkesin hayalidir. Fakat iyi bir kariyere sahip olmak için takım ruhuna yatkın, disiplinli, dinamik, çözüm odaklı ve işini seven bir birey olmanın yanı sıra bu sektörün büyükleriyle çalışmış olmak, onların tecrübelerinden yararlanmak ve bu tecrübeleri kendi iş hayatına uygulayabilmek gerekmektedir.

Göktekin Yapı olarak insan kaynaklarındaki temel ilkemiz “samimiyet”tir. Çünkü biz, insanlara basit bir ev değil, bir yaşam alanı vaat ediyorsak, bizimle çalışacak olan arkadaşlarımıza da bir iş değil, ikinci bir aile vaat ediyoruz. Çünkü biz, genç, dinamik, işini seven, yeni fikirlere açık ve çözüm odaklı olmamızın yanı sıra işlerimizde bir aile, bir arkadaş grubu gibi hareket ederek yeni fikirler üretiyor bizimle birlikte işi severek yapabilecek, takım ruhuna inanan ve insanların mutluluğuna sebep olmayı bir sevinç kaynağı olarak gören arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz.

Tüm bu sebeplere dayanarak, Göktekin Yapı bünyesinde çalışacak tüm arkadaşlarımızın alanında “en iyi”lerden olacağına inanıyor ve Göktekin Yapı’yı en iyilerin tercihleri arasında görmekten büyük bir gurur duyacağımız belirtiyoruz…

 

Aramıza Hoş Geldiniz

 

Kazandığımız her başarı, yarattığımız her yapının arkasında, yüzlerce çalışanımızın imzası var. Bizi biz yapan değerlerimiz ve samimiyeti ön planda tutan insan kaynakları politikamızla çalışanlarımız bize, biz de onlara emanetiz.

Siz de bundan sonraki başarılarımızda yer almak, emeğinizi ve gücünüzü bizimle çok daha yukarı çıkartmak isterseniz, şimdiden aramıza hoş geldiniz.

Size uygun bir pozisyon bulamadınız mı? Endişelenmeyin bize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz, biz de inceleyeceğiz.